| vladdy1995 a întrebat:

Salut.as vrea sa cumpar un server de radio de la gsoftcentral.com...oare se merita?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu zic sa cumperi ca e tare ...contacteaza tudor_daniel_boss

| vladdy1995 explică:

Adu-mi un argument te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se zice incercarea moarte n-are... incearca unul ieftin iar daca esti multumit poti lua mai mare sau ce ai nevoie

bafta

| Danutz-ionutz_Dan_1993 a răspuns:

Haide ca iti vand eu un server radio ieftin si bunwinking ..sau un server radio dedicat sa poti creea radiouri la cat spatiu ai pe disckwinking id meu yahoo gallaxyhostr