| AlinAly28 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar un Nutribullet.Nu m-am hotarat asupra unui model dar voiam sa stiu daca este bun de ceva.Voi ce parere aveti? Mi-l recomandati? Isi merita banii? Va rog sa imi spuneti din propria voastra experienta!

2 răspunsuri:
| PepsiGirl a răspuns:

Eu îți recomand nutribullet este foarte bun sunt mulțumită de el. Mama l-a luat ca sa îi facă surioare mele sucuri, dar din când in când îmi mai fac și eu câte in milkshake. Poți face o mulțime de chesti cu el chiar și înghețată, primesti și o carte de bucate. Este foarte sănătoas și își merită banii

| Boo01 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe acesta : http://www.delimano.ro/......00-red-5-2 nu este bun este foartee bun. Daca nu ai banii suficienti mai bine strange pentru ca isi merita banii nu da banii pe prostii.