| anastasiatya a întrebat:

As vrea sa va intreb ce credeti despre Eminem si despre melodiile lui mai precis.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile lui sunt geniale, epice si in foarte multe ne regasim cu totii. Eminem is the best rapper in the world.

7 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Eminem e rapperul meu preferat, melodiile lui sunt absolut geniale. Daca esti fan si nu ai vazut inca filmul lui biografic 8 Mile, ti-l recomand.

| TheStory a răspuns:

Este foarte bun.Nu cred ca va mai fi cineva ca el.
Imi place cel mai mult albumul Recovery.

Răspuns utilizator avertizat
| ktlina a răspuns:

Sincer nu pot sa-l suport...

| tudo393 a răspuns:

Ca sunt prea tari.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Imi place Eminem..imi place rappul in general, eu de obicei ma regasesc in versuri happy

| love4ever_2822 a răspuns:

A fost ceva frumos,dar s-a pierdut in timp.a fost rapperul meu preferat, dar dupa ce a scos noul album nu l-am mai suportat.s-a schimbat, la fel cum multi au facut-o.o schimbare e buna, dar atunci cand ai nevoie de ea, ceea ce la Eminen nu era cazul.parerea mea.