| St3phy a întrebat:

Salut.
As vrea sa va intreb si eu daca stiti vreun program cu care "sa pun" bass in melodii.
Dau funda! va rog frumos...

Răspuns Câştigător
| αndï a răspuns:

Aa. vrei sa faci tu bataia, sa iti costumizezi un ritm / etc sau vrei sa ingrosezi modul in care se aude bassul? pentru asta exista bass amplifiers, softuri free, etc. Poti in virtual dj, sau recomandat audacity. Daca vrei ceva profesional ia-ti cool edit pro, sau fruity loops studios 9 ( fruity loops asemenea si ca sa costumizezi tu un beat, sa-l faci de la 0, chiar si o melodie sau ceva asemanator). sal