| CactusFlower a întrebat:

Care dintre voi mai ascultati Cenaclul Flacara? Ce melodii va plac cel mai mult?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ruga pentru parinti imi place cel mai mult. E superba, imi dau lacrimile cand o ascult si ma gandesc si la parintii mei.sad In rest si celelalte melodii sunt foarte frumoase, eu obisnuiesc sa mai citesc poezii de-a lui Paunescu, la fel de sentimentale

| CactusFlower explică:

Bravo voua!

| cubuzunarulgol a răspuns:

Buna. Am 16 ani, nu am prins acele vremuri dar imi place enorm melodia Ruga pentru parinti interpretata de Stefan Hrusca. http://www.youtube.com/watch?v=9NDouPzwG9w&feature=related