| OliviaLove a întrebat:

Salut.
Care este melodia voastra preferata si ce melodii imi recomanda-ti? Ca vreau sa ascult muzica si nu stiu ce sa ascult happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/bAsA00-5KoI

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Am mai multe melodii preferate...Arunca o privire la playstul meu, poate iti place vreo melodie de acolo.
O seara buna!

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Boom, boom, pow! Iata linkul:http://www.youtube.com/watch?v=4m48GqaOz90
Pa! O seara placuta! Sper sa iti placa melodia!

| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu nu am o melodie preferata, dar am o trupa preferata- An Cafe, ai putea sa incerci macar, sunt sigura ca este diferit de tot ce ai auzit pana acum. Sper sa ai o parere buna happy

| SMarius a răspuns:

Eu ascult tot ce canta Within Temptation

| raketz1 a răspuns:

She Wolf, Vin de toamna, Torace, Lumea mea.