| eugeorge155 a întrebat:

Salut,

Caut melodia " Ce imi doream " interpretata de cei de la vacanta mare de cateva saptamani, insa nu o gasesc pe nici o platforma de video/audio streaming.

Are cineva un link cu melodia? Refuz sa cred ca s-a pierdut in abisul internetului.

Multumesc anticipat

Ps las linkul cu versurile din melodie poate cineva isi aminteste de ea asa : https://www.versuri.ro/versuri/vacanta-mare-rastgu-sahin -ce-imi-doream/

2 răspunsuri:
| eugeorge155 explică:

Nimeni?

| undeetenia a răspuns:

Ai gasit pana la urma melodia, ca si eu o caut de ceva timp? sad