| jump a întrebat:

Salut.Caut o melodie de ceva timp(apx. 400 si ceva de zilebig grin). Se numeste "Don`t tell me your sorry" interpretata de YUG.am gasit pe un site "liga-music.com". mi-am facut cont pentru a cumpara albumul, am incarcat contul, am dat sa cumpar, m`a luat site`u la bataie. daca reuseste cineva sa imi gaseasca melodia, macar s`o cumpar(simplu). dau fundite cu rochite si cu ce vreti voibig grin. zi frumoasa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat aici http://ligamusic.com/......nload-mp3/

2 răspunsuri:
| Vallentyne a răspuns:

Phai pe youtube ai cauthat`o daca o gasesc t`eu dau eu add the_valentin_boy ti`o dau aici.big grinhappy