| al3xbpt2 a întrebat:

Caut o melodie si nu o gasesc. crying Avea refrenul ceva de genul: "baby I am free, thinking of you gives me energy". Ma puteti ajuta sa o gasesc?

Răspuns Câştigător
| matei418 a răspuns:

Iti pot spune eu, Dana russell - Romantic World se numeste melodia. Sunt convins ca asta cautai.

5 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Daca e una cunoscuta, ar fi Keri Hilson - Energy... Daca nu-i nici asta, incearca sa retii cand se mai intampla sa o asculti macar 2 versuri. http://www.youtube.com/watch?v=ZNoZ1ru3DUQ

| IAmSoDifferent a răspuns:

Alexandra Stan - Energy?happy Poate asta e happy

| KaRy a răspuns:

Alexandra Stan-Energy

| al3xbpt2 explică:

Multumesc ca ati raspuns la apelul meu dar nu este Alexandra Stan - Energy. Melodia pe care o caut nu este atat de ritmata este mai melancolica.

| al3xbpt2 explică:

Am gasit-o. Este Dana Russell - Romantic World