| onFire a întrebat:

Ce casti sunt mai bune la redarea sunetului? Beats by Dr.Dre sau castile de la Ipod si iphone? Si care sunt diferentele.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Multa lume spune ca nu sunt nici pe departe cele mai bune si ca se face mult fas pentru nimic.

Ce pot sa-ti recomand este sa-ti iei intotdeauna casti in-ear, adica acele galene cu ciuperca de silicon care intra direct in ureche. Si beats by dre are asa ceva daca tii musai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Pai castile Beats by Dr.Dre au sunetul mai bun si se aud mai bine dar sunt cam mari in schimb cele de la ipod si iphone sunt mai mici dar nu se aude asa bine. Funda?

| Utilizator1234 a răspuns:

Ambele sunt niste tampenii. Cu o fundita maro si incolacita pentru Beats care mai si costa cat niste casti decente.