| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de Șatra BENZ?

Eu încerc să nu fiu hater dar nu știu cum e posibil să asculți așa ceva din plăcere. Aceia sunt o tentativă de raperi care încearcă să-i copieze pe raperii adevărați, și nu pun nici 1% efort în melodiile lor.

Dacă vă uitați la un clip de-al lor, sunt doar niște maimuțe care sar în stânga și-n dreapta și repetă aceeași chestie peste un sfert din toată melodia.

2 răspunsuri:
| Aslam a răspuns:

N-am nicio parere. Cum am mai spus, cancer pentru creier si urechi, exact ca manelele. happy

| UnOmCeTrecePrinViață a răspuns:

Uite...stiu ce spui, asta credeam și eu despre ei la început:"ce dracu fac ăștia" "asta nu e rap".Dar eu însă mă plictisem de rap-ul din România, căutam ceva nou înțelegi?
Și intr-o zi ma gândesc hai sa ascult niște Satra Benz, și eu ascultam din prosteala.Gen"sunt cocalar și ascult satra benz hahaha".
Însă a început sa-mi placa fiindcă e ceva combinat de rap + trap și e inimaginabil de grozav când aștepți să "drop the beat!". Poate te gândești ca sunt niște analfabeți care nici nu rostesc cuvinte...dar trebuie sa asculți foarte atent ca sa înțelegi.
Îți pot recomanda niște melodii dacă vreibig grinubai, Banda Benzito, Iartă-mă Mamă.(de pe O.S.O.D II )
Sper ca acum ai realizat ca nu e rap...e SATRA BENZZ!