| anonim_4396 a întrebat:

Cine poate sa imi raspunda la urmatoarea cerere:am ales cateva melodii si vreau sa le bag intr-un-a singura, nu vreau toata melodia, ci doar o parte din ea.De exemplu am o melodie si nu o vreau decat pana la minutul 3:32, dupa care sa inceapa o noua melodie dar nu de la inceput, si tot asa, stie cineva cum ma poate ajuta? Va rog frumos!

3 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Poti incerca sa faci lucrul asta cu Windows Movie Maker. Programul este integrat in sistemul de operare, il cauti in meniul de Start - All programs. E in lista aceea pe undeva.
Succes!

| BicolorBell;x a răspuns:

Eu folosesc acest program
mp3DirectCut
e freewinking

| Black a răspuns:

Este un programel mp3 split sau ceva de genul... de fapt sunt foarte multetongue deci nu e greu sa gasesti unul (just google it)
In general e foarte usor sa lucrezi cu ele asa ca ar trebui sa te descurcihappy
Decupezi din fiecare melodie partea pe care o vrei si apoi le lipesti cu acelasi program(teoretic ar trebui sa aiba si functia de a le uni)
Mult Succes!