| abstractrecords a întrebat:

Salut,

De curand am lansat o piesa noua pe canalul meu Abstract. Ma intereseaza sa stiu daca exista cineva pe TPU care chiar se pricepe in muzica si este dispus sa ma ajute cu cateva sfaturi despre cum as putea sa-mi fac melodiile sa sune mai bine pe partea de efecte sonore de fundal.

Aveti un link mai jos:
https://www.youtube.com/watch?v=GYOA0toAAQs

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Pai, intreaba-l, mai bine, pe idolul tau din clip. Pe Sătănel. Vezi ce zice.
Din ce ma priveste, piesa e ca restul altor sute de mii de piese. Nimic nou, nimic original, doar copycat si versuri pe care as putea sa le calific cu ceva care se termina tot in "cat"...

| KarlFox a răspuns:

Slăbuț)