| Darius0007 a întrebat:

Salut! Doresc să îmi achiziționez o boxă portabilă, în special pentru a reda muzica de pe telefon - Youtube. În aceasta situație, îmi recomandați funcție sunet stereo sau surround?

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Aici depinde de nevoile tale. Dacă o dorești pentru ocazii normale, de exemplu să o ții într-un singur loc și să asculți muzică de plăcere, poți opta pentru stereo. Dacă ești genul de persoană care iese in grupuri și vrea un sunet bogat pe care să-l audă toți cei de langă tine, poți merge pe una cu sunet surround.