| KiLLYoUMTFK a întrebat:

Este o melodie pe care am auzit-o azi, in masina la un prieten care a plecat in Germania. Melodia este un fel de instrumentala/tarabana nu prea pare mixata dar suna de parca ar fi arabeasca sau indiana... stiu ca un vers din fiecare strofa contine niste,, he he he" in interval de 0.5 secunde fiecare... O mai stie cineva? Cred ca este noua... A, am uitat sa va zic: la inceput parca are un fel de clopotel, ceea ce o face sa para arabeasca. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba-ti prietenul ca si el a auzit-o, noi nu! Iar informatia care ai dat-o despre melodie este mult prea vaga, ca sa o putem identifica.
La ce post de radio aui auzit-o? Suna-i si intreba-i cum se cheama!

| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are melodia asta cu Dragoste si Sex?

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Darrio multi sunt prosti

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu-i piesa aia, Mahmut Orhan - Feel?
Try.

| KiLLYoUMTFK explică:

Tu esti prost in rasa lu' mă----ta. am pus-o acolo ca e cea mai utilizata categorie, cretinule.