| Fatadincarton a întrebat:

Heei :* am si eu o rugaminte la voi,caut de ceva timp o melodie, era doar refrenul sau un ton de apel nu stiu,am auzit-o intamplator ii suna telefonul unei persoane pe strada, era indiana sau nu stiu, arabeasca chiar nu am idee si spunea doar na na naa naaa naa fara nici un vers ma poate ajuta cineva sa o gasesc va rooog! multumesc :*

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Sincer nu mai stiu de unde am luat Ringtone-ul si melodia habar nu am cum se numeste, dar ti-am facut un link cu el poate vrei doar ringtone-ul.:)
http://dl.transfer.ro/transfer_ro-03oct-f3c66072f9118.zip

| Fatadincarton explică (pentru CristianCRS):

Mesiiiii :*

| CristianCRS a răspuns (pentru Fatadincarton):

Cu placere!happy

3 răspunsuri:
| Fatadincarton explică:

Mersiiii frumosss:X este exact ce cautam!:*