| AndyAndrei77 a întrebat:

Salut, este o melodie pe care am auzit-o recent într-o mașină și nu am apucat să folosesc Shazam. Genul melodiei este ceva electronic, TRAP sau DUBSTEP, mai degraba TRAP.
Pe melodie canta o voce din cand in cand, si parca zice ceva cu "pretty". Are un fel de sunete "chinezesti", nu stiu cum sa explic, ocazional are sunete din acelea fine "tâm-tâm" de scurta durata.

Instrumentalul este
Tânânânânăm tânânânânăm tânânânânăm
si se repeta pe tot parcursul melodiei.

As vrea foarte mult sa aflu numele acelei melodii, o caut de 1 zi si am auzit-o de mai multe ori insa nu stiu cum se numeste. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuna.
Hmm... aceasta?
https://m.youtube.com/watch?v=i_LQcnXvavo