| anonim_4396 a întrebat:

Salut,eu cant de obicei muzica rap(cant foarte bine) si prieteni ma sfatuiesc sa imi fac muzica singur si video,va rog ajutati-ma si pe mine cu ce programe stiti ca se poate lucra pentru muzica fundal cat si video, plzzz ajutati-ma, cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Automat iti anulezi insusirea de cantaret foarte bun atunci cand spui ca virgula canti foarte bine.
si la felul cum scrii, imi imaginez ce bine o dai in versuri.
rap din ghena.

| kapelini a răspuns:

Nu ne poti arata si nou o inregistrare cu cea ce canti tu?