| aNnOnNyyMoUs a întrebat:

Salut la toti.Am si eu o intrebare:
Cum e cu BeatBox`ul asta? E un dar din nastere sau inventi tu sa faci beatbox?

Răspuns Câştigător
| EFE21 a răspuns:

Salut, BeatBox-ul este practic un sport al gurii si mai putina muzica. Iti trebuie putin talent dar in mare parte inveti exersand, ca in orice... BeatBox-ul se bazeaza pe lovirea limbii de dinti sau de cavitatea bucala, lovirea dintilor etc. Exista multe tutoriale pe youtube, exerseza si vei reusii doar daca iti doresti cu adevarat. Bafta, funditaaabatting eyelashes?

1 răspuns:
| DeeaAndreea1234 a răspuns:

Inveti pe parcurs!