| cristiano93_5452 a întrebat:

Salut ma numesc Cristiano si as dori si eu 2 lucruri mici cum se numeste melodia din reclama Chevrolet sparks cand zic aia muffin-purper-gurk happy si mel e ste la sfarsit daca o stie cineva si as mai dori cum se numeste o melodie cantata de un francez si la refren incepe cu... Ca problem!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fvn a răspuns:

Aia cu francezu nu e Alors on Dance?

| cristiano93_5452 explică:

Sall va multumesc pentru raspunsuri big grin am alors on dance dar aceia nu este pe still house crying iar acel cantaret seamana la voce cu connect-r. dar mersi mult si tata a auzit melodia de 3 ori dar nu a intrebat cine o canta crying happy