| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu niste melodii? caut un videoclip cu niste femei care canta la trompeta si era frumoasa melodia si parca erau imbracate in fuste ceva de genu, un videoclip care cred ca il stiti cu niste roboti cu care femeile se dadeau la ei si tot cu femei dar care care jucau fotbal(in videoclip erau niste barbati care jucau fotbal cu nsite fete). Ma scuzati ca e cu fete dar melodiile sunt frumoase:d, si mai caut de anul trecut o melodie la radio intr-un stil oriental nu mi-am dat seama dar nu cred ca era straina. Daca o stiti va rog puteti sa o ziceti ca imi placea melodia.Ma scuzati daca am scris asa de lung sau daca nu m-am exprimat bine.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Cu plăcintă.happy

| stefy_8347 a răspuns:

Da alea sunt mersi multhappy le cautam de mult timp dar mai este o melodie a cantat la radio anul trecut melodia nu prea avea versuri se auzea melodia si o voce a unei femei si nu stiu daca zicea in engleza, as vrea sa o gasesc, oricum multumesc pentru celelalte