| MrNuro123 a întrebat:

Salut,o intrebare, vreau sa pun o melodie pe youtube, si o poza sa apara asa ca nu am video, imi spuneti ce marimi trebuie puse la poza sau? happy.

4 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Poti sa o faci cat vrei si sa o pui in moviemaker(il ai instalat in pc cred) si faci video cu melodie si pozawinking foarte simplu

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu trebuie sa fie o marime foarte mare entru ca nu ti-o accepta.

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Nu conteaza marimea pozei. Daca ai windows movie marker pui poza apoi melodia si dai save si gata.Pa,pa

| MrNuro123 explică:

Asta am facut in movie maker, dar uite cum arata ..http://www.youtube.com/watch?v=Mx8A7bYVOA4&feature=youtu.be