| SunshineLove a întrebat:

Salut.plss help mee promit-funda am vrut sa descarc pentru prima oara, ink nu am m incercat, poze de pe camera de filmat... am instalat cd-ul.si in instructiuni am gasit ca trebuie sa intru pe iconita : picture package menu. dar cand vreau sa intru acolo imi scrie: "To run this application, you need to install Macromedia Flash player first."... l'am downloadat mai inainte si instalat (desi aveam deja instalat adobe flash player) si acelasi lucru imi apare (ca trebuie sa instalez macromed.). ce sa fac? pls ajutati-ma promit ca dau funda

2 răspunsuri:
| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Daca nu merge ii dai un rr apoi il instalezi din nou happy Iar daca nu merge nici apoi trebuie sa schimbi wind'ul happy.

Acelasi lucru l'am patit si eu happy. Dar cu cablul de date de la Samsung Galaxy Minibig grin. Trebuia sa instalez Samsung Kies'ul ca sa mearga si tot nu mergea. Pana la urma am schimbat windows'ul si a mers happy.

Bafta:*

| SunshineLove explică:

@Ancutsaalexutsa...acel ''rr'' este? thinking