| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste o melodie dintr-o reclama(nu mai stiu ce reclama), pe care o da si un pic intr-o emisiune de pe Euforia TV cu una care face mancare si care este ceva de genul: "She's got imagination running free, colors..."?
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

"Shes got imagination all running free/Colors as far as she can be /And she knows, she knows inspration on a sunny day/Friends and family going her way" e tema emisiunii "Fresh with Anna Olson"(Ceva dulce, de pe Euforia), compusă special pentru această emisiune de către Michael Wellsmann, după cum explică Anna Olson însăşi http://www.youtube.com/watch?v=52pGhTlGo1Y