| cosm1n_1835 a întrebat:

Salut stie cineva daca este vreun studio de inregistrari in Braila? Pe ce str ci cum se procedeaza ca sa scoti o melodie

2 răspunsuri:
| SYYAoff a răspuns:

Salut! Cel mai fresh studio aici! Profita de faptul ca este nou și preturile sunt mici. https://www.olx.ro/......h9mIP.html

| zyghybr a răspuns:

Studio de inregistrari profesionale situat in Braila va ofera cele mai bune preturi, la cea mai buna calitate!
Ajutam si incurajam tineri talentati care vor sa cante, persoane care au voce si nu au unde sa inregistreze!
La 5 piese inregistrate pe parcursul unui an(365zile) primiti o inregistrare GRATUITA!
Inregistram orice gen de muzica!

Preturi:
Inregistrare voci: 25lei
Mix/ master: 20lei
Piesa la " gata" : 40lei
Crearea unei piese(text): 50lei
Negative/ Instrumentale: 50lei
Mesaje electorale: 30lei
Jigle- uri pentru radiouri 25lei
Si orice tine de voce

Studio- ul este amenajat intr- un apartament in Braila(Zona Capatu lu 4), prezinta borcan antifonat cu burete special!

Contact:
ID Yahoo: zyghy
Telefon: 0740408818