| chybrytel a întrebat:

Stie cineva daca merge sa asculti muzica la boxe si sa asculti filme la casti? Sau invers?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Intrebarea e cam aiurea... Poti, dar trebuie sa ai o placa de sunet cu mai multe iesiri. Altfel nu poti.

| Daria a răspuns:

Normal ca se poatehee hee
Cine nu are casti cum asculta muzica, nu la boxe?
La fel si cu vizionarea filmelor...happy

| UnicornsAreLove a răspuns:

In acelasi timp nu deoarece castile sunt conectate la boxe(cel putin ale mele)si boxele isi fac sunetul dar cand castile sunt conectate la boxe boxele transmit sunetul la casti deci nu

| chybrytel explică:

Nu daria eu ma refeream la altceva...ma refeream daca merge in acelasi timp