| eretuf a întrebat:

Salut,

Stiti de unde pot descarca melodia Mihai Margineanu - Lupanar?

dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Biiia2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nlgVfugyh6M - acesta este link-ul melodiei, iar tu trebuie sa intrii aici http://www.listentoyoutube.com/, copiezi link-ul melodiei si in pu-i acolo unde scrie Enter YouTube URL iar apoi da-i Go. De acolo cred ca te descurci. Sper ca te-am ajutat:) P.S. Acela este cel mai bun site de downloadat melodii si trebuie doar sa introduci link-ul melodiei pe care o vrei.;)

2 răspunsuri:
| TovarasuLyn a răspuns:

Www.vidtomp3.com : copiezi linkul de la youtube cu melodia si o pui acolo la site u asta si urmezi instructiunile, o ai imediat;)