| All3x4You a întrebat:

am 18 ani si vreau sa ma apuc de chitara. As vrea sa invat prima data pe o chitara clasica. Imi puteti recomanda una buna? (buget 500 lei). Dau funda! P.S. Mi-ar place sa cant ceva gen flamenco pe ea.

3 răspunsuri:
| NecroIonutz a răspuns:

Recomand electro-acustica de la Stagg. A fost prima mea chitara si mi-a placut pereu, e ieftina (in jur de 350 lei) si se somporta fff bine. Materiale de calitate si cu o intretinere adecvata o poti pastra pentru multi ani happy a mea are deja 12 ani si inca e ca noua happy

| 1Q a răspuns:

Vezi ca este la Lidl si clasica si electrica, aia clasica parcai 200 si aia electrica 500