| al3xz3t a întrebat:

am ascultat acum cateva zile o melodie la un post de radio si nu stiu cum se numeste, stiu doar un vers din acea melodie "please come beck home" sau ceva de genu, daca gasiti sau stiti melodia va rog sa imi spuneti (fundita) daca nu raspund si nu dau fundita ineamna ca nu este acea melodia. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andreea151996 a răspuns:

Buna, asta e melodia? :)
http://www.youtube.com/watch?v=EprOfQKNBNI

2 răspunsuri:
| al3xz3t explică:

Acea a lui eminem nu este, si despre melodie o canta un barbat si este difuzata pe majoritatea posturilor radio din Romania, va rog, alta melodie?