| isabelleisabelle a întrebat:

Am ascultat cu vreo 2 ore in urma o melodie house pe pro fm, inceputul este cel de la melodia lambada, nu am retinut prea bine versurile, era ceva cu dance in the night, ibitza... ma puteti ajuta va rog sa aflu cine o canta? multumesc

3 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Jay Lo ft Pitbull-On The Floor http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A iubesc inceputul ei :x

| mirelwshha a răspuns:

Jennifer Lopez & Pitbull- On the floor happy
Frumoasa melodia si videoclipul la fel big grin

| isabelleisabelle explică:

Chiar dupa ce am trimis-o a dat-o pe mtv, canta J.Lo cu Pitbull, super tare piesa :X:X