| Romancutza a întrebat:

Am multe versuri compuse de mine dar nu stiu un program cu care sa le inregistrez(cu vocea)si sa le editez(cu chitara sau diverse instrumente)Ce program as putea folosi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DragonFLoW a răspuns:

Daca chiar ai talent si melodiile sunt originale, si daca mai sunt si "la moda " adica ceea ce se cauta azi; de ce nu cauti un sponsor, un studio, un producator(sau cum i-o zice ), cineva care sa te lanseze care sa te faca o vedeta? Cam asta ar trebui sa faci, nu-ti irosi talentul.

| silviu2011_1523 a răspuns:

Trimitemi si mie versurile terog pe adresa monibazna@yahoo.com