| MihaiBossu10 a întrebat:

Am o mare problema.Acum 2 ore imi mergeau castile si acum, nu-mi mai merg.Nu stiu de ce.Am Laptop, si daca scot castile, se aude sunetul respectiv.Ma puteti ajuta? Va rog, mie nu-mi place sa ascult ceva fara casti.Adica imi place sa aud doar eu, nu sa intre cineva in camera si sa auda ce ascult eu.

Răspuns Câştigător
| edi1098 a răspuns:

Asa ceva am patit si eu la televizor(scoateam cablul de alimentare la video) si inca mergea... Te sfatuiesc sati cumperi alte casti. Bafta!

1 răspuns:
| Stefana2593 a răspuns:

Asta inseamna ca nu mai merg trebuie sa iti iei altele.Depinde ce fel de casti ai:daca ai casti ca alea de la telefon trantestele o data de birou si vezi ce au; daca sunt casi de la calculator asta e nu mai ai ce face... Sper ca te-am ajutat