| Costyn330 a întrebat:

am o problema cu statia akai AS005RA-750BT,statia porneste, are firele conectate, dar nu se aude deloc, dau volumul la maxim si nu se aude, e ca si cum ar fi data pe mute ..Nu stiu de la ce ar putea fi, stie careva? Dau funda, multumesc

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Vezi din calculator daca e problema cu sunetul la setarile audio sigur e bifat ceva aiurea.

| Costyn330 explică (pentru aditimus):

Pai si cum fac asta? Ca nu am un buton de genul setari sau ceva...

| Costyn330 explică (pentru aditimus):

Am uiat sa mentionez ca de obicei folosesc bluetooth-ul. dar nici pe aux nu se aude.

| aditimus a răspuns (pentru Costyn330):

E totul pe direct sa inteleg?

| Costyn330 explică (pentru aditimus):

Da

| aditimus a răspuns (pentru Costyn330):

Ai verificat cablurile sa fie bagate toate si esti sigur ca, cablurile sunt bune?
A mers vreodata?

| Costyn330 explică (pentru aditimus):

Da am verificat, au mers cablurile, si pe alta statie merg.

| aditimus a răspuns (pentru Costyn330):

Atunci ai o problema cu statia ta.