| AlExAlEx2000Bz a întrebat:

am si eu o intrebare legata de 2 boxe vlliodor 2x170w. Am observat ca pe pc prin blutooth se aude bine dar nu destul de tare iar dacă fac proba cu un dvd player LG se aude extrem de tare. Intrebarea este de ce pe pc se aude încet mai ales pe Youtube? Boxele au putere mare si nu pot sa ma bucur de toată puterea lor

2 răspunsuri:
| ELENA17M a răspuns:

Ai incercat sa dai volumul la maxim atat de la pc cat si de la yt. Incearca asta in comparatie cu telefonul

| AlExAlEx2000Bz explică (pentru ELENA17M):

Logic