| ioniche35 a întrebat:

Am vazut un sistem 5.1 Serioux HT5100C, 140 W RMS si ma intrebam daca este bun de ceva? Dupa cum arata pare fain dar vreau sa stiu daca se aude bine sau daca rezista la muzica data ceva mai tare.

Răspuns Câştigător
| Daniel_Guraliuc_1990 a răspuns:

Salut!
Firma nu e asa renumita.dar depinde. daca e sub 250 lei la 140w inseamna ca nu e de calitate.
Dupa parerea mea Genius 5.1(probabil sti de care vorbesc) e printre cele mai bune ca raport calitate/pret..era vreo 400 lei in ultimu timp, acum nu mai stiu pretu.
Hopa stai ca acum am vazut poza cu sistemu si chiar seamana cu geniusu, acum ramane la parerea ta.
Eu sunt foarte multumit de genius.
Succes!