| BogdanAostacioae1996 a întrebat:

as vrea si eu niste muzica faina nu manele si din astea pls, dau funda!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......3KnCL0S_Ws

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thousand Foot Krutch, Linkin Park, Green Day, Nightwish, Within Temptation, Sent By Ravens, Starset. Si daca vrei neaparat si ceva romanesc, Alternosfera. Toate sunt trupe, cauta-le pe YouTube, asculta-le. Daca iti place mai intreaba-ma pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite playlistul meu de pe TPU(nu contine deloc manele si are melodii de toate genurile si pentru toate gusturile):
http://www.tpu.ro/......mQJaXwGPlg

| TigaNuL121 a răspuns:

Skrillex, Dubstep ai multe de ascultat; d