| Fercolo_Iulian_1998 a întrebat:

Astazi am auzit la cineva cand ii suna telefonul o melodiee pe care am auzit o si mai de mult.As vrea sa stiu cum se numeste, melodia incepe cu 3 focuri de arma la început, după care se aude cum cad gloanțele iar dupa aceea este instrumentala.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello... aceasta incepe cu exact 3 focuri de arma, dar restul nu se potriveste. Dar cine stie...
https://www.youtube.com/watch?v=xHNv3URFApM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cumva asta:Emeli Sandé - My Kind Of Love?
https://youtu.be/esYMnZqYk-U

| KoJoXMgoD a răspuns:

Cauta "Young Jeezy -Gangsta Music"

| SaraYang18 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ObntvRcKMrE
Asta cumva? Imi place melodia

| Fercolo_Iulian_1998 explică:

Nu este nici una....imi pare rau

| Fercolo_Iulian_1998 explică:

Mai aștept răspunsuri va rog.

| Fercolo_Iulian_1998 explică:

Nu este nici gangsta music....Melodia de care zic începe direct cu 3 focuri de arma (de pistol) cum dai pe Play incepe "pac, pac, pac" iar dupa aseea cad gloanțele si incepe instrumental