| Stefancalin1997 a întrebat:

caut o melodia pe care o ascultam în copilărie, prin anii 2000, erau mai multe fete vreo 3-4 care cântau la vioara într-o pădure cam atât îmi aduc aminte. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E trupa romaneasca? Singura de acest gen pe piata e/era Amadeus, dar daca e vorba de un nume international, va trebuie sa vii cu detalii.
https://www.youtube.com/watch?v=3ni7mqdPJO0

| vodami92 a răspuns:

The corrs sa fie? dar care melodie? runaway? breathless? what can i do? so young? dreams? sigur the corrs trebuie sa fie!