| B3nz1D3s3nate a întrebat:

De curand mi-am adus aminte de o melodie pe care o ascultam acum cativa ani.Nu imi mai aduc foarte bine aminte dar stiu ca era cantata de o fata sau de o formatie de fete si ca o cantau si in romana si in engleza(amestecat). Melodia este destul de veche, are cativa ani buni.Va rog sa-mi spuneti melodia daca o stiti.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aslam a răspuns (pentru JackFrost96):

De 3 ani caut melodia asta. rolling on the floor) Multumesc ca ai postat-o.

| B3nz1D3s3nate explică (pentru JackFrost96):

Da ma sefule, mersi mult!

7 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Sunt mii de melodii cantate de trupe de fete in romana si engleza, da mai multe detalii.

| DaCumSaNu a răspuns:

Sper ca iti dai seama ca informatiile oferite sunt prea putine. Iti amintesti despre ce era vorba in melodie?

| B3nz1D3s3nate explică (pentru DaCumSaNu):

Stiu dar din pacate doar atata stiu, parca era un vers in care zicea ceva de genul "i wanna give it to you"

| DaCumSaNu a răspuns (pentru B3nz1D3s3nate):

Te-am intrebat despre ce era melodia.

| B3nz1D3s3nate explică (pentru DaCumSaNu):

Cred ca era despre un baiat.