| anonims5 a întrebat:

Acum vreo 2 ani ascultam o melodie rap, in care cantau doua fete. Una era blonda parca iar cea care canta refrenul era oarecum mai grasa. Melodia e super misto, dar tot ce-mi aduc aminte din ea e ceva de genu':,, esti un nenorocit si un jeg/sa te ierte Dumnezeu ca eu nu te mai iert". Din pacate nu mai stiu cum se numeste si pot spune ca de ceva timp o tot caut. Daca stie cineva cum se numeste va rog sa-mi spuneti si mie. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ce drăguţ...
Eu râd de nu mai pot când aud muzica, handicapaților fără educaţie.
Nu! Nu ştiu cum se numeşte.

| anonims5 explică (pentru mudokins78):

Nu vad de ce ai judeca! Nu stii, nu raspunzi. Tu vrei sa-ti demonstrezi nivelul superior, dar imi demonstrezi doar cat de frustrat esti! Si handicapati? Serios? Am libertatea de a alege ce vreau sa ascult asa cum ai si tu, desi eu nu mi-am permis sa te jignesc, iar prin asta imi arati nivelul TAU DE EDUCATIE! Al meu, crede-ma ca nu este unul scazut. Oamenii ca tine sunt oameni care au nevoie de ajutor. Nici eu nu agreez unele genuri muzicale, insa nu imi permit sa judec. Hai sa schimbam lumea asta, incepand cu tine. Nu tolerezi pe cineva sau ceva, nu te aprinde si cauta lucruri care te definesc. E un lucru bun sa-ti exprimi punctul de vedere, dar in unele situatii, precum aceasta trebuie sa inveti sa taci! Probabil tu esti mai mare, sau nu, eu am 16 ani si chiar as vrea sa invat lucruri de la cei din jur, dar vreau sa ma si exprim liber, sa ma exteriorizez fara sa fiu judecata. Pana la urma e o simpla melodie si nu una in care sa te destrabalezi. Eu te respect, respecta-ma si tu!

| mudokins78 a răspuns (pentru anonims5):

Mamă cât ai scris.