| IloveCretakerIsDeadTemporarily a întrebat:

ce faceti. ce parere aveti despre cretaker nu-i asa ca e extem de amuzant si inteligent si face poante bune si are talent la benzi desenate si oh doamne as putea sa ma lungesc asa toata ziua voi ce parere aveti. doamnec red ca ma indragostesc

10 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

rolling on the floor ba cretakerule ai fani deja mah rolling on the floor)

| Sconcsiş a răspuns:

@IloveCretaker
Corect

| Flav a răspuns:

Pokeomnilor, mi-e teama ca sunteti o generatie distrusa. Credeti ca iubiti, ca v-ati indragostit, ca sunteti smecheri, buricul pamantului, ca le stiti pe toate, dar voi sunteti de fapt singuri, intr-o camaruta obisnuita.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Ai mare dreptate! Sunt de parere ca aduce site-ului o imagine mai ironica, umoristica. Ce ne-am face fara el?hee hee
happy

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

thinking spui ca te indragostesti de Cretaker dar nu te indrogostesti decat de personalitatea lui adica nu l-ai vazut macar o poza cu el sau pe viu nimeni nu stie cum arata Cretaker in realitate doar prieteni care il cunosc pe viu

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Cretaker deja ai fanilaughing

| Ralucka_7047 a răspuns:

E prea tare.

| nobodyknowsme a răspuns:

Te indragostesti de cineva pe care nici nu l-ai vazut

| Cretakeritza a răspuns:

Cretaker e tare! e amuzant la fel ca mine.are si fani are si talent.
il descriu prin 2 cuvinte :
SUPER COOL!

| IloveCretakerIsDeadTemporarily explică:

Pai de ce n-ar avea fani