| STEFANXxX a întrebat:

TPU.Dati-mi niste cintece rock-japonezehappy. Funda celui cu mai mult de 5 cintece

1 răspuns:
| BiiaB a răspuns:

Iubesc j-rock-ul,cu toate ca nu am mai ascultat de o vreme din cauza examenelor si restul.
Pai eu sunt fana D=OUT:Goku; Shangri La; Flashback; Aoi Tori; Sunrise; Sattelite;
Imi mai place THE GAZETTE,melodia preferata de la ei e Taion love struck,urmata de Cassis,Miseinen, Toguro.
Si AN CAFE e o trupa tare:Escapism, Snow Scene, MapleGunman, Wagamama Koushinkyouku.
Astea sunt trupele mele preferate happy...