| Username6 a întrebat:

e o melodie mai veche pe care am auzit-o odata la tv intr-o reclama dar nu am fost atent si am auzit decat putin din melodie.stiu doar ca zice artistul/artista care o canta "eley eley"(nu stiu cum se scrie dar asa se aude)si dupa urmeaza altceva dar nu mai stiu exact cum zice in contiunuare. e o melodie mai veche, o stiam dar acum nu mi-o amintesc. daca stie cineva despre ce melodie e vorba sa imi spuna si mie cum se numeste.multumesc

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg

Super melodie, super cantaret!

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Sting ft Cheb Mami-Desert Rose? http://www.youtube.com/watch?v=gdkGSH-N-L0

| Username6 explică:

Iti multumesc mult.nici nu sti cat am cautat dupa ea:X:X fundita si raman dator cu un sucbig grinhappy