| AlExUtZuL9976 a întrebat:

Salut TPU. Industria muzicală de astazi se bazează prea mult pe AUTOTUNE. Credeți că acești artiști chiar pot fi numiți artiști?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degrabă pseudoartiști.

| maria0405 a răspuns:

O intrebare buna. Ei sunt artisti nu numai pentru partea muzicala. Sunt artisti pentru energia pe care o transmit. Pentru creativitatea lor in crearea albumelor, stilul lor. Stiu si mie mi-e greu sa numesc un artist ce are mai mult autotune decat are vaca lapte, dar asa sunt categorizati, mai mult pentru creativitate. happy