| phantom2k a întrebat:

Intrebare:care credeti ca ar fi cel mai idiot featuring din industria muzicala romaneasca laughing! funda cel mai bun si amuzant raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guta feat. CRBL, Alexandra Stan, Mihai Traistariu, Loredana, Hrusca, Salam & Fuego.

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Oricum industria muzicala romaneasca e idioata (aia comerciala)...ita un exemplu de featuring pe care nu credeam ca o sa-l vad.; nu mai zic de versuri, care sunt infantile si penibile.
de fapt era de asteptat sa-i urmeze si Sisu exemplul lui Puya.
http://www.youtube.com/watch?v=I9goDghB8ic

| Rakanishuu a răspuns:

Cheloo ft. Guess Who - Fericit.

| Vans a răspuns (pentru Rakanishuu):

ăla nu e un feat. aiurea doar pentru că-i cu GW. Cheloo o dă bine acolo, ca de obicei.Şi pe atunci nici Guess nu era de nimic.

| Rakanishuu a răspuns (pentru Vans):

Aha. Fain. Mie tot aiurea mi se pare.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Rakanishuu):

Meh, pe vremea când au făcut melodia aia, Guess Who încă era om ok. Nu se prostitua în jegăria de industrie comercială.
De fapt, Paraziții au fost ăia care i-au făcut loc în muzică. după care el a apucat-o singurel pe căi nasoale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii ft. Truda ft. Inna - Nu ne place scoala
(A adaugat niste tipi duri anume Parazitii, care fac featuring cu niste rockerii nebuni anume Truda la care adaugam o scolarita mataita pe nume Inna).

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Bă,Paraziţii cu Truda nu mi se pare ceva imposibil, dar Inna? Serios, mă, Inna? Nu cred că există aşa ceva, faci confuzii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stim, tu iubesti mult saormawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vans):

Pai vezi.

| CoquineNoire a răspuns (pentru Vans):

Ramasesem si eu stupefiata, dar am dat search de curiozitate pe google, si nu exista acel featuring. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat il vedeti voi pe chelul ala de Cheloo flegmatic la adresa manelistilor, nu o sa credeti cum se intretine cu ei cand sunt invitati la cate-o petrecere, zici ca sunt facuti de aceeasi mama si de mai multi tati

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Cedry2k si Ruby.

| Messi20102 a răspuns:

Tu si Guta&Florin Salam :]]]