| AdryAdryana70 a întrebat:

..Ma poate ajuta cineva cu versurile in romana a melodiei Jessie J -Nobody`s perfect?

Dau funda! :X >big grin

Răspuns Câştigător
| BastarDeCraciun a răspuns:

Cand sunt nervoasa am chestia asta, da, vorbesc prea mult.
Uneori nu pot tace din gura.
E de parca am nevoie sa-i spui cuiva, oricui care ma va asculta
Si atunci este partea cand *** totul in aer.
Uit de consecinte, pentru un minut imi pierd mintile
Si prinsa-n moment, gura nu mi se mai opreste, cuvintele incep sa pluteasca.

refren
Insa niciodata nu mi-am dorit sa te ranesc, stiu ca a venit vremea sa invat sa
Tratez oamenii pe care-i iubesc cum vreau sa fiu iubita
Asta este o lectie invatata.
Urasc faptul ca te-am dezamagit si ma simt dezamagita pentru asta
Incep sa cred ca, Karma se intoarce inapoi, pentru ca acum eu sunt cea care sufera.
Si urasc faptul ca te-am facut sa crezi ca increderea dintre noi s-a rupt,
Asa ca nu-mi spune ca nu ma poti ierta pentru ca nimeni nu-i perfect
Nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nimeni nu-i perfect!

Daca as putea reda timpul inapoi, jur ca niciodata n-as fi depasit limita
Trebuia sa pastrez totul intre noi,
Insa ea Jessie s-a dus si i-a spus lumii intregi cum se simte
Asa ca m-am asezat si am realizat, cu aceste lacrimi care-mi cadeau din ochii,
Ca va trebui sa ma schimb daca vreau sa te pastrez pentru totdeauna,
Iti promit ca voi incerca!

refren

Nu sunt o sfanta, nu, chiar deloc, dar ce-am facut, n-a fost ok
Dar iti jur ca nu-ti voi mai face niciodata asta
Nu sunt o sfanta, nu, chiar deloc, dar ce-am facut, n-a fost ok
dar ti-o jur ca nu-ti voi mai face niciodata asta

Urasc faptul ca te-am dezamagit si ma simt foarte rau pentru asta
Incep sa cred ca, Karma se intoarce inapoi, pentru ca acum eu sunt cea care sufera.
Si urasc faptul ca te-am facut sa crezi ca increderea dintre noi s-a rupt,
Asa ca nu-mi spune ca nu ma poti ierta pentru ca nimeni nu-i perfect
Nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nimeni nu-i perfect!

1 răspuns:
| Adeeeeeee a răspuns:

Cand sunt emotionata am aceast tic, da, vorbesc prea mult
Uneori pur si simplu nu pot sa tac din gura
Este ca si cum as avea nevoie sa-i spun cuiva, oricine, care va asculta
Si aici se pare ca gresesc, da
Uit de consecinte, pentru un minut imi pierd simturile
Si in ardoarea de moment cuvintele incep sa-mi iasa din gura

Dar nu am avut niciodata intentia de a te rani, si este o situatie din care sa invat
Sa tratez oamenii pe care ii iubesc ca si cum as vrea sa ma iubeasca
Asta este o lectie invatata, urasc ca te-am dezamagit si ma simt foarte prost pentru asta
Karma, banuiesc, se va intoarce, caci eu par a fi singura ranita
Si urasc ca te-a facut sa te gandesti ca increderea dintre noi nu mai exista
Deci nu-mi spune ca nu ma poti ierta
Pentru ca nimeni nu e perfect! Nu, nu, nu, nu!

Nu sunt un sfant nici pe departe, dar ce am facut nu a fost dragut
Dar jur ca nu se va mai repeta
Nu sunt un sfant nici pe departe, dar ce am facut nu a fost dragut
Urasc ca te-am dezamagit si ma simt foarte prost pentru asta
Karma, banuiesc, se va intoarce, caci eu par a fi singura ranita
Si urasc ca te-a facut sa te gandesti ca increderea dintre noi nu mai exista
Deci nu-mi spune ca nu ma poti ierta
Pentru ca nimeni nu e perfect! Nu, nu, nu, nu!

Urasc ca te-am dezamagit si ma simt foarte prost pentru asta
Karma, banuiesc, se va intoarce, caci eu par a fi singura ranita
Si urasc ca te-a facut sa te gandesti ca increderea dintre noi nu mai exista
Deci nu-mi spune ca nu ma poti ierta
Pentru ca nimenï nu e perfect!