| Kratos2000 a întrebat:

Ma uit de ceva vreme la insula iubirii cu familia mea si nu am putut sa nu remarc o melodie ce se auzea in timp ce vorbeau concurentii. Melodia e romantica dar si trista si cred ca e cantata la vioara. O sa va dau un link. Melodia este intalnita la 1:23:39. Accesati primul server. Va multumesc! PS: Am incercat si pe shazam dar nu mi-a fat nimic :( M-ar ajuta mult daca mi-ati spune pentru ca o caut de ceva timp. FUNDA
http://www.runvideo.net/2015/06/insula-iubirii-episodul- 9-online.html

1 răspuns:
| Anna_Addry_1994 a răspuns:

Si eu o vreau...