| puiuthau a întrebat:

melodia de J BALVIN-TRANQUILA este manea sau nu. unia spun da ..alti nu

Răspuns Câştigător
| marialarysa a răspuns:

Da, este

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca spui ca nu-i manea e ca si cum ai spune ca tu ai scris corect.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E o idiotenie de melodie pe care toti imbecilii danseaza.Versurile sunt jalnice, iar de videoclip nici nu mai spun.Mi se face greata.

| Grimmjow69 a răspuns:

Bineinteles ca nu este!

| HermioneLove a răspuns:

Nu este straight face

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Cum sa fie Manea atata timp cat ritmul este unul care trage spre pop;-?
Doamne daca asta e manea stinge lumine ce este? straight face

| Mikitzu66 a răspuns:

Este este