| gabi8florentina9 a întrebat:

Sa trec direct la subiect a aparut acum cativa ani o melodie foarte frumoasa si acum cateva zile am auzit-o la radio dar nu-i stiu nici numele si nici versurile bine stiu doar ca videoclipul este cu o fata din cuba care deseneaz proptita de un perete si are castile pe cap... niste copii intr-un teren de baschet sau... asa cred si ea se tot plimba pe acolo si sunt doi barbati care canta unul pletos care canta la pian si celalalt este sus pe acoperisul unuei cladiri.Pletosul canta doar refrenul si celalat restul. Va rog ajutati-ma eu de obicei cand caut cava si nu gasesc innebunesc de-abinelea. Ajutati-ma plz >\(o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e melodia:

https://www.youtube.com/watch?v=YgFyi74DVjc&feature=player_detailpage