| oBanană a întrebat:

Spuneti-mi va rog nume de programe in care sa nu fie pauza intre melodii, chiar sa se suprapuna finalul unei melodii cu inceputul urmatoarei melodii. Stiti voi, ca la botezuri si nuntihappy. Dau fundahappy

1 răspuns:
| shecherap a răspuns:

1: folosesti virtualDj:in el poti baga 2 mel deodata.pui mel in partile rosu si albastru(sunt niste disccuri de dj in fiecare). pornesti recorderul si pornesti prima melodie.cand vrei sa inceapa a doua ii dai plesi si la ai. Succes! FUNDAbig grinbig grin